Září 2015

LOL

28. září 2015 v 21:05

"Shkreli's talent as a shortseller has not only remained intact, but reached new highs. Probably has set all time record for value wiped."

NetBrokers Holding vstupuje do společnosti Superpoistenie s.r.o.

11. září 2015 v 14:04
Tak konecne jsme se rozkrocili do zahranici, nize press release naseho vstupu do Superpoistenie.sk. Timhle se stavame jednickou v online pojisteni smahem in na Slovensku.

11. září 2015, Praha (Tisková zpráva)

Skupina NetBrokers Holding a.s. vstupuje do společnosti Superpoistenie s.r.o., která na Slovensku provozuje online srovnávač pojištění Superpoistenie.sk.
NetBrokers Holding, který 100% vlastní také největší srovnávač pojištění v České republice - ePojisteni.cz, se jako většinový vlastník Superpoistenie.sk, stává dominantním hráčem na poli online pojištění i na Slovensku.
Superpoistenie.sk je jedním z nejstarších srovnávačů pojištění a prvním srovnavačem, ktrerý na Slovensku zavedl uzavření pojistné smlouvy online, bez potřeby podepisování "papírové smlouvy".
Vznikl v roce 2007 a dnes je největším srovnávačem s kompletní nabídkou pojistných produktů povinného ručení. Mimo to nabízí i havarijní pojištění, cestovní pojištění a další pojistné produkty. Superpoistenie svým uživatelům dodalo již přes 2,000,000 srovnání pojištění a uzavřelo přes 150,000 pojistných smluv.

NetBrokers Holding na slovenském trhu provozuje od letošního roku již srovnávač mobilních tarifů Tarifomat.sk s ambicí stát se v krátké době dominantním nástrojem slovenských uživatelů při výběru telekomunikačních služeb. Akvizice Superpoistenie.sk umožní rozšířit portfolio služeb, které NetBrokers Holding poskytuje na Slovensku, na podobnou úroveň jako má v České republice. Management Superpoistenie se nemění, v čele dále zůstávají dosavadní jednatelé Marek Dudáš a Viktor Habura.

"Slovenský trh vnímáme jako logické místo pro expanzi NetBroker Holding a oblast online prodeje pojištění je ta, kde máme nejhlubší know how. Věříme, že během velmi krátké doby budeme schopni obohatit nabídku produktů a zejména úrovně služeb a ukážeme statisícům slovenských uživatelů, že Superpoistenie.sk je nejlepší místo pro výběr a nákup kvalitního pojištění poskytujícím zároveň nadstandardní servis" uvedl Dušan Šenkypl, CEO NetBrokers Holding.

"Superpoistenie.sk si za 8 let působení na trhu vybudovalo velmi silnou pozici a získalo oprávněně pověst velmi kvalitní značky. Spolupráce s NetBrokers Holding a zejména ePojisteni.cz je pro nás další výzva a naším cílem je posunout Superpoisteni.sk na podobnou pozici a velikost, jako má ePojisteni.cz v České republice" říká Marek Dudáš, jednatel Superpoistenie. "Zázemí finančně a personálně silného investora nám umožní výrazně více zviditelnit Superpoistenie a zásadně navýšit počet obsluhovaných klientů", dodává Viktor Habura, druhý jednatel společnosti.