Duben 2015

Credo no.2

28. dubna 2015 v 11:16
Posilam gratulace Credo boys, kteri vcera ohlasili svuj druhej fond, ve kterym maji zatim upsano 34 mio EUR (a na tech finalnich 40 se snad brzo dostanou). Malo se to vi, ale sveho casu jsem byl partner/spolecnik v Credo Ventures a rovnez jsem byl uplne prvnim investorem v prvnim fondu. Takze o to vic nostalgie! Good luck!

Art

23. dubna 2015 v 23:41
Psal mi dneska kamarad, kteryho znam z Londyna, studoval tam malbu, jak se jako mam a tak. Tak rikam u me vsechno dobry, tak se ptam na jeho umeleckou karieru. Tak mi rikal, ze se mu celkem dari, ze akorat zrovna prodal obraz Georgi Lucasovi za skoro $100k. Nacez jsem si vzpomnel, ze jsem asi pred 5-6 lety od nej koupil obraz, abych podporil jeho rozjizdejici se karieru (nemel co zrat) za 1500 liber ale asi po dvou letech me zacal ten obraz strasne stvat a zadni kamaradi ho nechteli ani za odvoz. Tak jsem ho prinesl do prace a rek jsem asistentce at ho hodi na aukro no-reserve. Vydrazil se za asi 1200 Kc :). Treba za padesat let ho nejakej vnoucek objevi nekde na pude a koupi si za nej dum na Orechovce :)

Passion Pit - Lifted (1985)

18. dubna 2015 v 0:35
'85 byl samozrejme nejfamoznejsi rok!


100% v Tarifomatu!

8. dubna 2015 v 13:18
8. dubna 2015, Praha
Skupina NetBrokers Holding kupuje zbývající padesátiprocentní podíl v největším internetovém srovnávači mobilních tarifů Tarifomat. Skupina bude nyní stoprocentním vlastníkem Tarifomatu, který se již stává i největším srovnávačem cen plynu a elektřiny. Jedná se o jednu z nejobjemnějších transakcí tohoto roku na online trhu v České republice. Valuace Tarifomatu, při které byla transakce provedena, se pohybuje v řádu stovek milionů korun. Management Tarifomatu se nemění, v čele dále zůstává dosavadní majitel Pavel Černoch.
NetBrokers Holding prostřednictvím největšího českého srovnávače a prodejce online pojištění ePojisteni.cz vstoupil majetkově do firmy Tarifomat už loni, nyní byla transakce dokončena. Skupina chce letos rovněž přijmout nejméně 200 nových pracovníků, po náboru jich tak bude mít celkem kolem 500. "Do budoucna plánujeme další růst i nábor zaměstnanců, včetně stěhování do větších a modernějších prostor v Praze i v Brně," uvedl Dušan Šenkypl, CEO NetBrokers Holding. Podle něj povede aktuální transakce k logickému posílení skupiny a dalšímu růstu společnosti na trhu.

Tarifomat již využilo 150 tisíc zákazníků a loni uzavřel smlouvy v hodnotě více než 340 milionů korun.NetBrokers Holding má základní kapitál 433 milionů korun a vlastní srovnávací portály ePojisteni.cz a Uspory.cz, dále pak slevové portály Slevin.cz, SlevyDnes.cz a Zapakatel.cz. Webové portály skupiny NetBrokers Holding využívá přes 3 000 000 uživatelů v České republice a na Slovensku. "NetBrokers Holding je jednou z nejsilnějších skupin na českém internetu a jsem nadšený, že se mohu podílet na dalším rozvoji Tarifomatu a dalších projektů na úrovni takto silné skupiny,"řekl Pavel Černoch.

"Plnou integrací Tarifomatu posiluje skupina NetBrokers Holding svoji výsadní pozici na poli rodinných financí a stává se jedničkou na trhu pojištění, mobilních i datových tarifů a energií, tedy v oblastech, kde domácnosti utrácejí za služby nejvíce a kde pomůžeme klientům k největším úsporám,"dodal Šenkypl.

Více informací naleznete na stránkách ePojisteni.cz a Tarifomat.cz.

G.cz v breznu navstevovanejsi nez Reflex.cz

2. dubna 2015 v 16:21
Koukam na vysledky NetMonitoru za brezen. G.cz ma 2,23 mio visits a 470k RU. Reflex.cz 1,64m vists a 411k RU. Well done Pavel Vondracek & team, gratuluju zatim k nejlepsimu mesici, co se navstevnosti tyce.