ePojisteni.cz vstupuje do Tarifomatu, transformujeme se tez do holdingove struktury

10. prosince 2014 v 12:47
Hot news z Epoj! Vstoupili jsme do Tarifomatu, zatim jsme ziskali 50% s tim, ze mame opci podil navysovat. Timhle se jasne stavame jednickou v mobilnich tarifech a ziskavame velmi silnou pozici v energiich, kde mame velkou ambici hodne vyrust. Zaroven s Tarifomatem ziskavame dalsi moznosti cross-sellu s nasim ePojisteni.cz. No a druha zprava je to, ze jsme dokoncili dlouhotrvajici proces premeny na holdingovou strukturu, kde vznikla spolecnost NetBrokers Holding, a.s., ktera nyni bude pod sebou mit zaveseno ePojisteni.cz, s.r.o., Elephant Orchestra, s.r.o. apod... Jinak probehlo i "scitani lidu" ve skupine, aktualne (vcetne uz Tarifomatu) mame 216 zamestnancu.

Press release zde:

V Praze 10.12.2014 (Tisková zpráva)
Společnost ePojisteni.cz, největší český srovnávač a prodejce online pojištění, majetkově vstoupila do společnosti Tarifomat, která je největším tuzemským srovnávačem mobilních tarifů a zároveň patří mezi nejvýznamnější srovnávače energií.
"Majetkový vstup do Tarifomatu je strategickým krokem skupiny ePojisteni.cz s cílem rozšířit sadu produktů, které našim klientům umožňují optimalizovat rodinné finance o oblast mobilních a datových tarifů a energií," říká Dušan Šenkypl, CEO a zakladatel společnosti ePojisteni.cz.
Tarifomat již využilo 150 tisíc zákazníků a tento rok uzavřel smlouvy v hodnotě více než 340 miliónů Kč. "Od vstupu ePojisteni.cz si slibujeme další výrazný nárůst klientů, kterým pomáháme optimalizovat náklady na mobilní tarify. Naším dalším jednoznačným cílem je stát se jedničkou v oblasti srovnání cen plynu a elektrické energie," říká majitel a ředitel společnosti Tarifomat, Pavel Černoch.
Skupina ePojisteni.cz zároveň dokončuje transformaci do holdingové struktury zastřešené společností NetBrokers Holding a.s. se základním kapitálem 433 miliónů Kč. Cílem je zjednodušení a ztransparentnění struktury skupiny, která je dominantním hráčem nejen v oblasti online pojištění, ale i lead generation, mobilního marketingu a slevového trhu. NetBrokers Holding a.s. bude aktuálně držet 50% podíl ve společnosti Tarifomat s opcí vedoucí k získání kontrolního podílu.
Webové portály Tarifomatu a skupiny NetBrokers Holding využívá přes 3,000,000 uživatelů v České republice a na Slovensku. ePojisteni.cz uzavřelo již více než 350,000 pojistných smluv a ostatní projekty skupiny zprostředkovaly ecommerce transakce v hodnotě více než 5 miliard Kč, čímž se řadí mezi nejvýznamnější české ecommerce subjekty.
Více informací naleznete na stránkách ePojisteni.cz a Tarifomat.cz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jan Jan | 10. prosince 2014 v 13:23 | Reagovat

Hele, tarifomat.cz me stale spamuje. Mrkni na to a s temahle spamerama se rozluc.

..Společnost uvedená v tomto sdělení není jeho odesílatelem.
Zasílání zpráv provádí společnost Bulk Solution Inc. v souladu s ustanoveními zákonů 101 / 2000 Sb. a 480 / 2004 Sb.
Pokud nechcete dostávat další zprávy, můžete se odhlásit zde..

2 Jakub Jakub | 10. prosince 2014 v 14:50 | Reagovat

Kolik zaměstnanců má samotný tarifomat?

3 schickelgruber schickelgruber | 10. prosince 2014 v 15:19 | Reagovat

[2]: nevim presne ale jsou to vyssi desitky...

4 hm hm | Web | 11. prosince 2014 v 10:13 | Reagovat

super, jen tak dal !

5 o o | 15. prosince 2014 v 14:36 | Reagovat

dobry tah od tarifomatu, ktery je pred krachem :)

6 Obchodník Obchodník | Web | 20. prosince 2014 v 16:37 | Reagovat

Holding je podle mě dobrý řešení.

7 Ремонт холодильников lkeefe Ремонт холодильников lkeefe | E-mail | Web | 28. dubna 2017 v 14:53 | Reagovat

He’s cautious and always on guard.

Wait here till his anger blows over.

8 Jamesmoilm Jamesmoilm | E-mail | Web | 25. ledna 2018 v 14:15 | Reagovat

Since writing a summary can occasionally be tedious job since this is the location where you truly begin contemplating your essay critically. Writing a thesis statement demands great intelligence from the surface of the essay writer as it needs to specify the basic notion of the publication. Essay writing generally comes as a challenge for men and women that aren't accustomed to writing essays and it's an extremely enormous job typically for the students who don't have any type of experience in writing essays.
Every story needs to have conversation. It's the chief portion of the prewriting procedure of an essay.
Personalised assignment writing service company will have their own sites Online services are somewhat more reliable and affordable also.
Besides this it's likewise significant or a writer to have the specific understanding about the subject of this essay so that he doesn't have to deal with any trouble later on when writing the article. Before writing very good article, you need to clearly know what kind of article he or she's meant to write whether it's a journalism post, professional article, review article or post for a blog since each one of these kinds of posts have their personal specified writing styles. In case you have any fiscal essay writing difficulty, let's know for we will aid you with all writings which are quality and which are free from plagiarism.
Another thing to consider is that by employing an essay support like this one, you also run the danger of your instructor having a look at the essay and discovering that it seems nothing like your prior efforts. So, as soon as you are doing your assignment you should be conscious you've set all required information regarding your research. A student looking for quality financial research papers should go to an organization with a fantastic reputation on submitting its job punctually.
Students using a copywriting service ought to know about a couple things before choosing a service. Internet isn't only alternative technique to conventional processes of music distribution, but in addition a fantastic prospect for artists and music-recording businesses to expose these products to broad public. Many writing companies won't turn away clients if they're just under what they're asking.
<a href=https://urshaonline.com/2018/01/18/the-characteristics-of-college-english-essay/>https://urshaonline.com/2018/01/18/the-characteristics-of-college-english-essay/</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama